Lakossági fórum – 2018. március 21.

Csősz Ferenc

Az éves lakossági fórum-a közelgő országgyűlési választásokra tekintettel-az MSZP és a Jobbik választókerületi jelöltjeinek (Pluhár László, illetve Dévényi-Dabrowski Géza) bemutatkozásával és rövid programismertetőjével kezdődött, majd Molnár Sándor, városunk polgármesterének tájékoztatójával folytatódott. Végül a lakossági kérések, kérdések, észrevételek hangzottak el. Köszönjük minden kedves érdeklődőnek a megjelenést!

Képeink a rendezvényről

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend
Next Post

Bartók Béla vésztői gyűjtésű népdalai

Bartók Béla szerteágazó munkásságának egyik legmeghatározóbb részterülete a népzenekutatás, a népdalgyűjtés és a tudományos rendszerezés. A megemlékezések során sok szó esik Bartók e tevékenységéről. Büszkeség tölthet el mindnyájunkat, hogy ebben a munkájában a mi településünk is jelentős szerepet játszott.
Skip to content